fbpx

Proofreading Hizmetleri

Çevrilmiş metinlerinizin kontrol edilmesi ve kaynak metinle birebir örtüşmesi gerekmektedir. Proofreading servisimiz sayesinde tüm soru işaretlerinden kurtulabilirsiniz. Çevirisi yapılmış olan metinlerde söz dizimsel ve gramer hatalarını ortadan kaldırmak için editörler tarafından metinleriniz incelenmektedir. Hatta terminolojide uzman olan çevirmenler tarafından tekrar tekrar okunarak kusursuz bir tercüme işlemi gerçekleştirilmektedir.

Tercümelerde hata yapmak ihtimaliniz yoktur. Bu yüzden proofreading işlemi önem arz eden işlerinizde ve kalitesine güvenemediğiniz metinlerinizde kullanılması durumunda sıfır hata ile tercüme yaptırmış olursunuz. Sadece çevrilmiş metinlerinizi değil kaynak metinden dolayı doğabilecek sorunlarda incelenmektedir.

Tercüme işlerinizi ciddiye alıyor karşılaştığınız problemleri çözebilmeniz için kapsamlı bir program dahilinde hareket ediyoruz. Proofreading servisimizden yararlanabilmek ve detaylı bilgi alabilmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Profreadıng Teklifi Alın!

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

Proofreading Alanında Uzman Tercüme Bürosu

Üstün Tercüme Kalitesi

Deneyimli tercüman kadromuzla üst düzeyde çeviri işlemleri yapmaktayız.

Hızlı Tercüme

Tercümelerinizde profesyonel ekibimizle zaman konusunda çok sıkıyız ve hata yapmıyoruz.

Cazip Tercüme Fiyatları

Kaynak metninizin zorluk derecesine göre, daima en uygun fiyatlı çözümler sunan tercüme bürosu olarak hizmet sunuyoruz.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

7 gün 24 gün saat boyunca sürekli olarak mail, site için canlı destek ve telefonla her alandan ileitişim kanallarımız açıktır.

Proofreading Hizmetleri İstatistikleri

İco

1.897

Farklı Müşteri
İco

2.451

Adet Farklı Proje
İco

6.786.787

Karakter Tercüme Hizmeti
İco

4.689

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST