fbpx

Oyun Sektörü Tercüme Servisi

Özellikle akıllı telefonlardaki oyunlar sayesinde oyunlar artık her yaştan insana hitap ediyor. Bunun yanı sıra her yıl yeni platformaların ortaya çıkması ise oyun konsolları hızlı bir şekilde gelişim göstermekte. Oyunlar sadece grafiklerle gerçekçilik ve yapay zeka anlamında gelişim göstermiyor. Artık birçok oyun 6 veya daha fazla dil paketi ile piyasa sürülmekte.

Bir oyun piyasaya çıkmadan hedef kitlesinin kimler olduğunu belirlemektedir. Hedef kitleye uygun olarak hangi dillerde piyasaya sürüleceği belirlenmektedir. Eğer çok fazla insana ulaşılmak isteniyorsa çok fazla dile çevrilmesi gerekmektedir.

Günümüzde artık oyunlar internet üzerinden satılmaktadır. Bu sayede farklı ülkelerde satış yapılması daha kolaydır. Oyun içeriklerindeki konuşmalar bilgilendirici metinler birebir karşılıklı çevrilmelidir. Bu sayede kullanıcılar çıkabilecek bir sonraki seride ön yargılı olmayacaklardır.

Sadece oyun için metinler değil aynı zamanda dublaj konusunda da Boğaziçi Tercüme isteklerinize karşılık verebilmektedir. Bu yüzden ülkemizde oyun sektöründe olan gelişmeleri yakından takip etmekte ve her türlü tercüme isteklerinize cevap verebilmekteyiz.

Tercüme Teklifi Alın!

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

Oyun Sektörü Tercüme ve Yerelleştirme Hizmetleri

Üstün Tercüme Kalitesi

Deneyimli tercüman kadromuzla üst düzeyde çeviri işlemleri yapmaktayız.

Hızlı Tercüme

Tercümelerinizde profesyonel ekibimizle zaman konusunda çok sıkıyız ve hata yapmıyoruz.

Cazip Tercüme Fiyatları

Kaynak metninizin zorluk derecesine göre, daima en uygun fiyatlı çözümler sunan tercüme bürosu olarak hizmet sunuyoruz.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

7 gün 24 gün saat boyunca sürekli olarak mail, site için canlı destek ve telefonla her alandan ileitişim kanallarımız açıktır.

Tercüme İstatistiklerimiz

İco

1.897

Farklı Müşteri
İco

2.451

Adet Farklı Proje
İco

6.786.787

Karakter Tercüme Hizmeti
İco

4.689

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST