fbpx

Lojistik Tercüme Hizmetleri

Lojistik sektörü tıpkı tercüme gibi dünyayı dolaşan insanları ve malları birbirine bağlayan bir sektördür. Taşımacılıkta faturalandırma, yazışmalar, kaza tutanakları, sertifikalar gibi her alanda tercüme ihtiyacı doğmaktadır. Bu metinlerin tercümesi hatasız olmak zorundadır.

Lojistikte hangi ülkede ile çalışırsanız çalışın öncelikle taşıdığınız malın terminolojisine göre çeviri yapmaktayız. Çünkü çevirinin kalitesini arttıran en önemli faktörün literatürdeki kelimeler olduğunu biliyoruz.

Boğaziçi Tercüme olarak lojistik alanında lider firmalarla çalışmaktayız. Bu alanda sayısız tercüme hizmeti verirken sadece terminolojiye uygun değil firmanızın profiline ve isteklerinize uygun tercüme hizmeti veriyoruz. Lojistik tercüme de hukuki tercüme alanında hizmet veren tercümanlarımızla da çalışmaktayız. Çünkü taşımacılık ülkeler arası yapıldığında hukuk kuralları da farklılık gösterecektir ve gümrük kurallarına vakıf olmak gerekmektedir.

Vermiş olduğunuz hizmetin zamana karşı yapıldığının farkındayız. Hıza önem veriyor ve tercüme ihtiyaçlarınızı anında yetiştirebilmek için geniş tercüman kadrosuyla çalışıyoruz.

Anında Tercüme Teklifi Alın!

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

Lojistik Alanında Tercüme Hizmetlerinde Kalite ve Hızı Ön Plana Çıkarıyoruz

Üstün Tercüme Kalitesi

Deneyimli tercüman kadromuzla üst düzeyde çeviri işlemleri yapmaktayız.

Hızlı Tercüme

Tercümelerinizde profesyonel ekibimizle zaman konusunda çok sıkıyız ve hata yapmıyoruz.

Cazip Tercüme Fiyatları

Kaynak metninizin zorluk derecesine göre, daima en uygun fiyatlı çözümler sunan tercüme bürosu olarak hizmet sunuyoruz.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

7 gün 24 gün saat boyunca sürekli olarak mail, site için canlı destek ve telefonla her alandan ileitişim kanallarımız açıktır.

Lojistik Tercüme İstatistiklerimiz

İco

797

Farklı Müşteri
İco

1.023

Adet Farklı Proje
İco

3.286.787

Karakter Tercüme Hizmeti
İco

2.069

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST