fbpx

İthalat İhracat Tercüme Hizmetleri

Ulaşım imkanlarının gelişmesi ile ülkeler arası ticari faaliyetler hız kazanmıştır. İthalat ihracat bu gelişmelerin eşiğinde adeta tavan yapmıştır. Ülke ekonomileri bu değerler doğrultusunda incelenmektedir.

Dış ticaret ile ilgili tüm işlerde çeviri gerekmektedir. Ticaretin dili genellikle İngilizce olsa da ülkemizde en çok dış ticaret Almanya ile yapılmaktadır. Genellikle otomotiv ve ilaç sektöründe ithalat yapılmaktadır. Ülkemizde en çok ihraç edilen ürünler tarım ürünleri, hazır giyim ve otomotiv eşyalarıdır.

Günümüz teknolojisi ile ticarette hız hiç olmadığı kadar artmıştır. Bu yüzden şirketler ticari faaliyetlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmek isterler. Bu noktada yapılacak olan anlaşmalar, belgeler, raporların en hızlı şekilde tercümesi gerekmektedir. Boğaziçi Tercüme olarak istenilen hızı karşılamak için geniş kadromuzu kullanmaktayız.

İthalat ve ihracatın en önemli unsurlarından biri olan lojistik alanında da tercüme işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede ticaret faaliyetlerinizin her aşaması Boğaziçi Tercüme tarafından garanti altına alınmaktadır.

Aynı zamanda ticari literatürde bulunan gümrük işlemleri, vergilendirmeler, müzakereler, AB düzenlemeleri, taşımacılık prosedürleri gibi konularda uzman kadromuz sayesinde ihtiyaçlarınızı profesyonel çözümlerle karşılamaktayız.

Tercüme Teklifi Alın!

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

Kaliteli Ve Güvenilir Tercüme Hizmeti Boğaziçi Tercüme Bürosunda Sizleri Beklemekte

Üstün Tercüme Kalitesi

Deneyimli tercüman kadromuzla üst düzeyde çeviri işlemleri yapmaktayız.

Hızlı Tercüme

Tercümelerinizde profesyonel ekibimizle zaman konusunda çok sıkıyız ve hata yapmıyoruz.

Cazip Tercüme Fiyatları

Kaynak metninizin zorluk derecesine göre, daima en uygun fiyatlı çözümler sunan tercüme bürosu olarak hizmet sunuyoruz.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

7 gün 24 gün saat boyunca sürekli olarak mail, site için canlı destek ve telefonla her alandan ileitişim kanallarımız açıktır.

Tercüme İstatistiklerimiz

İco

1.897

Farklı Müşteri
İco

2.451

Adet Farklı Proje
İco

6.786.787

Karakter Tercüme Hizmeti
İco

4.689

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST