fbpx

Internationalization Hizmetleri

Tercüme sadece kelimelerin farklı dillere çevrilmesi işlemi değildir. Tercüme işlerinize sadece bu açıdan bakarsanız çok farklı noktaları belki de fırsatları kaçırmış olursunuz. Çünkü farklı pazarlarda var olabilmek için tercümenin kusursuz kültürel deneyimlerle ve yöre halkıyla bütünleşik olması gerekmektedir. İşte bu esnada biz yerelleştirme ile bu farkları ortadan kaldırıyoruz.

Yerelleştirme ve internationalization birbirlerinin zıttı gibi görülebilir ve anlamlandırılabilir. Fakat internationalization yerelleştirmeyi desteklemek amacı ile yapılmaktadır. Şöyle ki internationalization sayesinde ürününüz makro düzeye taşınır. Bundan sonra yapılacak işlemlerde yerelleştirmeye daha az iş düşeceğinden çok farklı kültürlerle çalışacağınız zaman yeniden planlama yapmanıza gerek kalmayacaktır. Bu sayede hem zamandan hem paradan tasarruf etmiş olursunuz.

Web sitesi, sosyal medya kampanyaları, telefon uygulamaları, videolar, yazılımlar, içerik planlamaları kısaca ihtiyacınız olan her alanda internationalization hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Internationalization Teklifi Alın!

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

Alanında Uzman Tercümanlardan Internationalization Hizmeti Alabilirsiniz

Üstün Tercüme Kalitesi

Deneyimli tercüman kadromuzla üst düzeyde çeviri işlemleri yapmaktayız.

Hızlı Tercüme

Tercümelerinizde profesyonel ekibimizle zaman konusunda çok sıkıyız ve hata yapmıyoruz.

Cazip Tercüme Fiyatları

Kaynak metninizin zorluk derecesine göre, daima en uygun fiyatlı çözümler sunan tercüme bürosu olarak hizmet sunuyoruz.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

7 gün 24 gün saat boyunca sürekli olarak mail, site için canlı destek ve telefonla her alandan ileitişim kanallarımız açıktır.

Internationalization İstatistiklerimiz

İco

897

Farklı Müşteri
İco

1.471

Adet Farklı Proje
İco

3.486.777

Karakter Tercüme Hizmeti
İco

2.489

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST