fbpx

Gıda Sektörü Tercüme Hizmetleri

Gıda Sektörü ithalat ve ihracatın en çok yaşandığı sektörlerden biridir. Ülkemizde tarım ihracatta başı çekmektedir. Bunu yanı sıra hane harcamalarında yüzde yirmilik pay ile yiyecek içecek konut ödemelerinden sonra gelmektedir.

Her ülkenin kendine has gıda ile ilgili yasaları ve yönetmelikleri vardır. Sadece ülkeler içi değil. Örneğin Avrupa Birliği gibi çok uluslu kuruluşlar karşısında da bir gıdanın pazarlamasını yaparken sorunlu durumda olursunuz. Gıda sektöründe tercüme yaparken bu yasalardan haberdar olmanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra biyolojik terminoloji, teknik bilgi ve donanıma sahip olunması gerekir.

Şirketler yeni pazarlara açılırken o ülkelerdeki gıda kültürünün içine dahil olmaktadırlar. Tercüme bu noktada kültüre adaptasyon sürecini en iyi şekilde atlatmak için de çalışmaktadır. Gıda sektöründe tercüme firmaların itibarları üzerine önemli bir etkiye sahiptir. Yapılabilecek yanlış aktarmalar sonucu firma pazarda etkinliğini kaybedebilir.

Gıda sektörünün ileri gelen firmaları ile çalışan Boğaziçi Tercüme deneyimini sizlere kaliteli ve hızlı hizmet vermek için kullanmaktadır.

Tercüme Teklifi Alın!

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

Gıda Sektörü Tercümelerinde Lider Tercüme Bürosu

Üstün Tercüme Kalitesi

Deneyimli tercüman kadromuzla üst düzeyde çeviri işlemleri yapmaktayız.

Hızlı Tercüme

Tercümelerinizde profesyonel ekibimizle zaman konusunda çok sıkıyız ve hata yapmıyoruz.

Cazip Tercüme Fiyatları

Kaynak metninizin zorluk derecesine göre, daima en uygun fiyatlı çözümler sunan tercüme bürosu olarak hizmet sunuyoruz.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

7 gün 24 gün saat boyunca sürekli olarak mail, site için canlı destek ve telefonla her alandan ileitişim kanallarımız açıktır.

Gıda Sektörü Tercüme İstatistiklerimiz

İco

523

Farklı Müşteri
İco

950

Adet Farklı Proje
İco

2.526.856

Karakter Tercüme Hizmeti
İco

2.100

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST