fbpx

Geleneksel Satışta Çeviri Hizmetleri

Geleneksel satış yöntemleri her ne kadar e-ticaret sitelerinin artışından sonra sekteye uğrasa da asla vazgeçilemeyecek bir satış şeklidir. Çünkü insanlar birebir görüşmek satın alacakları ürünü denemek hakkında bilgi almak isterler.

Geleneksel pazarlamada ister gıda ürünleri, ister tekstil ürünleri, ister teknoloji ürünleri satışı yapın iletişimi etkili biçimde kullanmanız gerekmektedir. Müşterilerinize ürünleriniz ve fiyatları hakkında ikna edici olmanız gerekmektedir. Bu aşamada özellikle yurt dışından gelen turistler için özel bir çalışma yapmanız gerekmektedir.

Başka ülke pazarlarına girerken tercüme ve özellikle yerelleştirme hizmeti alarak dili en etkin şekilde kullanmanız hedeflenmektedir.

Bir satış mağazasının çok farklı tercüme ihtiyaçları olabilir. Bunlar broşür, katalog, web sitesi tercümeleri olabilir. Bu ihtiyaçlarınızı karşılamak için tüm farklı dillerde çeviri yapabilmekteyiz. Hangi alanda satış yaparsanız yapın terminolojiye uygun tercümanlarla çalışmaktayız. Firmanıza özel çalışma ekibi oluşturarak lojistik, hukuki gibi alanlarda da ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız.

Tercüme Teklifi Alın!

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

Kaliteli Ve Güvenilir Tercüme Hizmeti Boğaziçi Tercüme Bürosunda Sizleri Beklemekte

Üstün Tercüme Kalitesi

Deneyimli tercüman kadromuzla üst düzeyde çeviri işlemleri yapmaktayız.

Hızlı Tercüme

Tercümelerinizde profesyonel ekibimizle zaman konusunda çok sıkıyız ve hata yapmıyoruz.

Cazip Tercüme Fiyatları

Kaynak metninizin zorluk derecesine göre, daima en uygun fiyatlı çözümler sunan tercüme bürosu olarak hizmet sunuyoruz.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

7 gün 24 gün saat boyunca sürekli olarak mail, site için canlı destek ve telefonla her alandan ileitişim kanallarımız açıktır.

Tercüme İstatistiklerimiz

İco

1.897

Farklı Müşteri
İco

2.451

Adet Farklı Proje
İco

6.786.787

Karakter Tercüme Hizmeti
İco

4.689

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST