fbpx

Geleneksel Medya Tercüme Hizmetleri

Sosyal medyanın geleneksel medya karşısında yükselişi inkar edilemez bir gerçek olabilir. Fakat sosyal medyada yapılan niteliksiz haberler ve editör denetiminden yoksun anlayış geleneksel medyanın güvenilir olmasını ve takip edilmesini sağlamaktadır.

Bilgi artık çok hızlı bir biçimde yayılmakta. Bu hıza ayak uydurmak isteyen geleneksel medya organları için dış kaynaklardan gelen haberlerin hızlı ve doğru bir şekilde tercüme edilmesi gerekmektedir. Boğaziçi Tercüme olarak en hızlı çeviri imkanlarını sizlere sunuyoruz.

Sözlü tercüme çeşitlerinden ardıl ve simultane tercüme ihtiyaçları geleneksel medyada sıkça karşılaşılmaktadır. Bu alanda ortaya çıkan tercüman açıklarını tüm dillerde karşılamaktayız. Üstelik kaliteli dublaj ve altyazı çeviri isteklerinizi de karşılamaktayız.

Geleneksel medya ister yazılı ister görsel olsun insanların kültür, eğlence, bilgi alma, haber alma gibi temel ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bu alanlarda yapılacak olan çevirilerde kaynak metnin terminolojisi ile doğru orantıda olması gerekmektedir. Teknik, medikal, akademik, hukuki gibi tüm tercüme ihtiyaçlarını uzman tercümanlarımız ve editörlerimiz tarafından hatasız biçimde karşılamaktayız.

Kaliteli içerik, nitelikli bilgi ve profesyonel anlayış güden geleneksel medya organları için özel oluşturulan ekiplerle çalışmaktayız. Kaliteli ve hızlı tercüme hizmetimizden yararlanmak için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

Tercüme Teklifi Alın!

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

Kaliteli Ve Güvenilir Tercüme Hizmeti Boğaziçi Tercüme Bürosunda Sizleri Beklemekte

Üstün Tercüme Kalitesi

Deneyimli tercüman kadromuzla üst düzeyde çeviri işlemleri yapmaktayız.

Hızlı Tercüme

Tercümelerinizde profesyonel ekibimizle zaman konusunda çok sıkıyız ve hata yapmıyoruz.

Cazip Tercüme Fiyatları

Kaynak metninizin zorluk derecesine göre, daima en uygun fiyatlı çözümler sunan tercüme bürosu olarak hizmet sunuyoruz.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

7 gün 24 gün saat boyunca sürekli olarak mail, site için canlı destek ve telefonla her alandan ileitişim kanallarımız açıktır.

Tercüme İstatistiklerimiz

İco

1.897

Farklı Müşteri
İco

2.451

Adet Farklı Proje
İco

6.786.787

Karakter Tercüme Hizmeti
İco

4.689

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST