fbpx

Bilişim Sektörü Tercüme

Bilişim sektörü hızlı bir şekilde gelişme kaydeden ve uluslararası olma özelliği taşıyan bir sektördür. Bu alanda yazılımlar, uygulamalar, programlar farklı dillere tercüme edilebilir. Bilişim sektöründe İngilizce en geçerli dildir. Fakat ortaya konulan ürünün çok farklı dillere çevrilmesi sayesinde tüm dünya pazarında kendine yer bulması daha kolay olmaktadır.

Bilişim sektörünün en önemli avantajlarından biri yazılımların, programların internet üzerinden satışının gerçekleştirilebiliyor olması. Bu sayede pazarlama faaliyetleri siz nerede isterseniz orada gerçekleşmektedir. Büyük IT firmaları bu gücün farkında olduklarından yazılımlarını tüm dünya dillerine çevirmektedirler.

Teknolojik ürünlerde tüketiciler genellikle yerel firmaları tercih etmektedir. Farklı ülkelerdeki pazarlara girerken yerelleştirme gibi dili etkin kullanmanıza olanak veren tercüme türlerinden yararlanmak mantıklı olacaktır.

Boğaziçi Tercüme olarak bilişim sektörü alanında deneyimli literatüre hakim tercümanlarla çalışmaktayız. Bilişim sektöründeki sertifikalarınızı, yazılımlarınızı, tanıtım kılavuzlarınızı, dosyalarınızı kısacası tüm tercüme işlerinizi istediğiniz herhangi bir dilde tercüme ve yerelleştirme hizmeti verebiliyoruz.

Tercüme Teklifi Alın!

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

Bilişim Sektörüne Özel Tercüme İmkanlarımızdan Yararlanabilirsiniz

Üstün Tercüme Kalitesi

Deneyimli tercüman kadromuzla üst düzeyde çeviri işlemleri yapmaktayız.

Hızlı Tercüme

Tercümelerinizde profesyonel ekibimizle zaman konusunda çok sıkıyız ve hata yapmıyoruz.

Cazip Tercüme Fiyatları

Kaynak metninizin zorluk derecesine göre, daima en uygun fiyatlı çözümler sunan tercüme bürosu olarak hizmet sunuyoruz.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

7 gün 24 gün saat boyunca sürekli olarak mail, site için canlı destek ve telefonla her alandan ileitişim kanallarımız açıktır.

Tercüme İstatistiklerimiz

İco

1.897

Farklı Müşteri
İco

2.451

Adet Farklı Proje
İco

6.786.787

Karakter Tercüme Hizmeti
İco

4.689

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST